Głosuj na mural!

Głosuj na mural!

Czterech autorów wzięło udział w ogłoszonym przez Gminę Kozienice zapytaniu ofertowym na zaprojektowanie i wykonanie dwóch wielkoformatowych malowideł ściennych, zwanych potocznie muralami. Mural, który powstanie na ścianie budynku gminnego ul. Radomska 36, ma nawiązywać do 470. rocznicy nadania praw miejskich Kozienicom, drugi zaś, zdobiąc ścianę bloku mieszkalnego na Osiedlu Energetyki, dedykowany będzie partnerskiej współpracy Gminy z Enea Wytwarzanie.

Spośród złożonych ofert komisja, w skład której weszli przedstawiciele Gminy Kozienice, Enea Wytwarzanie, Towarzystwa Miłośników Ziemi Kozienickiej, Spółdzielni Mieszkaniowej, środowisk artystycznych i mieszkańców, wybrała najlepsze koncepcje, które zgodnie z przyjętymi zasadami ocenią internauci.

Według założeń murale mają powstać w tym roku. Partnerem Gminy Kozienice, a jednocześnie współfinansującym przedsięwzięcie, jest Enea Wytwarzanie Sp. z o. o.

Zasady głosowania:

  • głosowanie trwa do niedzieli, 4 sierpnia br.;
  • aby zagłosować, wystarczy wejść na link http://ankiety.kozienice.pl i dla każdej z dwóch, przyszłych lokalizacji murali, wybrać jedną – najlepszą Państwa zdaniem – koncepcję graficzną;
  • można oddać tylko jeden głos;
  • projekt, który zwycięży w głosowaniu internautów otrzyma 8 punktów, zaś autorzy prac z miejsca drugiego i trzeciego odpowiednio 4 i 2 punkty;  
  • o ostatecznym wyniku zdecyduje suma punktów przyznanych przez internautów i członków komisji.

Jedna odpowiedź

  1. Karol pisze:

    Twórcy ankiety mają świadomość, że mimo napisania że można oddać 1 głos, to technicznie można ich oddawać nieskończenie wiele, i w bardzo prosty sposób może to wypaczyć wyniki ankiety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *