Briefing prasowy poświęcony Enea Triathlon Kozienice

Briefing prasowy poświęcony Enea Triathlon Kozienice

Zakończył się właśnie briefing prasowy poświęcony zawodom Enea Kozienice Triathlon, które rozegrają się juz 25 sierpnia. W konferencji wieli udział przedstawiciele organizatora zawodów: Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu oraz Gminy Kozienice, sponsora tytularnego wydarzenia – firmy Enea, oraz Jerzy Górski – legenda triathlonu, bohater filmu „Najlepszy” i główny organizator Enea Kozienice Triathlon.

Wszystkich zgromadzonych powitał Burmistrz Piotr Kozłowski, który zwrócił uwagę, jak pomyślny dla Kozienic jest fakt, że nasza okolica coraz częściej uznawana jest dla sportowców za bardzo atrakcyjne i dogodne miejsce organizowania różnego rodzaju zawodów.

Przedstawiciel Enei Wytwarzanie podkreślił, że Enea dumna jest z tego, że jako sponsor zapewnia całej imprezie tak potrzebną energię.

Jerzy Górski mówił najdłużej, wspominając swoje wrażenia z Ziemi Kozienickiej oraz tłumacząc szczegółowo swoistą filozofię stojącą za organizacją właśnie tutaj zawodów tak otwartych dla niemal każdego, jak właśnie Triathlon. Przypomniał, że rejestracja zawodników otwarta jest do 4 sierpnia, zaproponowany zaś przez niego schemat “jak zacząć coś ze sobą robić” przedstawiał się następująco:

  1. Konsultujemy się z lekarzem
  2. Zaczynamy się uaktywniać
  3. Boli…
  4. Czujemy satysfakcję 🙂

Szczegóły na stronie http://www.triathlonkozienice.pl/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *