Bary i punkty gastronomiczne

W tej sekcji znajdziecie Państwo adresy i podstawowe dane kontaktowe barów i punktów gastronomicznych na terenie Kozienic. Zachęcamy Państwa do nadsyłania uzupełniających propozycji, prośbę o kontakt kierując w szczególności do właścicieli lokali. TUTAJ znajdziecie Państwo formularz, o którego wydrukowanie, wypełnienie, podpisanie i podesłanie do nas w formie wyraźnego skanu prosimy.

Informujemy i prosimy o wzięcie pod uwagę, że zamieszczone przy adresach placówek opisy pochodzą z nadesłanych zgłoszeń, są zatem tworzone przez właścicieli placówek i mają charakter promocyjny.

Bar „Pod Sosną”

Bohaterów Studzianek 30,
26-900 Kozienice

tel. 48 614 66 23

Bar pod Sosną w Kozienicach to najsmaczniejsza tradycyjna kuchnia domowa w mieście. Zapraszamy do smakowania dań z duszą, przygotowywanych nad gorącymi węglowymi kamieniami. Lokal dysponuje trzema salami dla 100 osób oraz w sezonie letnim tarasem dla 50 osób. Specjalnością Baru Pod Sosną są placki po węgiersku, przygotowywane zgodnie ze starą recepturą. Wszystkie dania przygotowujemy ze świeżych i regionalnych produktów.

Bar „The Sheriff”

Bohaterów Studzianek 30,
26-900 Kozienice

tel. 48 614 66 23

To jedyna amerykańska restauracja w mieście, tutaj poczujesz wyjątkowy klimat i zjesz najlepsze burgery w Kozienicach. Każdego dnia dbamy o wyjątkowy smak i najwyższą jakość naszych dań.

Pierogarnia

Kochanowskiego 24, 26-900 Kozienice

tel. 517 497 450